Previous Next

O firmie

Firma została założona przez P. Pawła Malickiego w 2005 roku.

Zatrudniała początkowo niewielką liczbę pracowników, stopniowo zwiększając zatrudnienie i rozbudowując zaplecze techniczne. Aktualnie nasza firma zatrudnia ponad 300 osób a z jej usług można korzystać na terenie całego kraju. Firma działa na podstawie koncesji MSWiA, posiadamy także ubezpieczenie OC deliktowo-kontraktowe na kwotę 1.000.000 zł. Od początku istnienia naszej firmy stawialiśmy na jakość wykonywanych usług. Misją firmy RAMZES jest uzyskanie maksymalnego zadowolenia i kompleksowego spełnienia wymagań Klientów, poprzez systematyczne dążenie do świadczenia usług najwyższej jakości oraz położenie szczególnego nacisku na doskonalenie nowoczesnych form i metod zarządzania firmą.


Szybki rozwój firmy zaowocował w 2014 roku powstaniem nowej spółki : Ramzes Logistics. Firma ta specjalizuje się w spedycji i transporcie drogowym. Ramzes Logistics swe usługi świadczy na terenie całej Europy. W skład floty wchodzą niezawodne i najnowsze pojazdy posiadające certyfikat Euro 5 lub Euro 6. Dzięki nowoczesnym środkom transportu, jakimi dysponuje nasza firma, zapewniamy naszym Klientom bezpieczny i terminowy przewóz.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej firmy na stronie internetowej :

www.ramzes-logistics.pl


W roku 2017 powstała kolejna spółka AUTOHANDEL PIEKOSZÓW zajmująca się importem i sprzedażą używanych pojazdów. Sprowadzamy auta na zamówienie z terenu całej Europy oraz z USA i Kanady. Kompleksowo zajmujemy się zakupem (licytacją), dokumentami, transportem pod dom klienta i przygotowaniem do rejestracji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej firmy na stronie internetowej :

www.autazpiekoszowa.pl


Rok 2021 przyniósł kolejne zmiany. APN Solar Energy to nazwa spółki której celem jest rozwój zielonej energii w Polsce. Farma fotowoltaiczna może powstać również na Twojej działce !

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej firmy na FB (APN Solar Energy) :


OD 2012 ROKU NASZA FIRMA UDZIELA ULG W WPŁATACH NA PFRON SWOIM KONTRAHENTOM.

Zapraszamy do współpracy


Na chronionych przez naszą firmę obiektach używamy systemu kontroli Active Guard.

Active Guard to najnowocześniejszy, pierwszy tego typu na świecie, system umożliwiający monitorowanie czasu, miejsca i rezultatów pracy personelu w czasie rzeczywistym, dzięki zastosowaniu technologii transmisji danych opartej na GPRS.

Active Guard to również połączenie głosowe z pracownikami, osiągane bez konieczności wyposażania ich w dodatkowe urządzenia, takie jak telefony komórkowe czy krótkofalówki.

Active Guard to system powiadamiania o sytuacjach wymagających natychmiastowej reakcji i pomocy, zastępujący urządzenia powiadamiania o napadzie.

Active Guard to możliwość zlokalizowania pracownika na podstawie odczytów znaczników rozmieszczonych na trasie obchodu. Oprogramowanie monitorujące pozwala ustawić ramy czasowe odczytu znaczników. Przy braku odczytu w wyznaczonym czasie stacja monitoringu powiadamiana jest o nieprawidłowościach.

Zaprojektowany z myślą o kontroli strażników, Active Guard jest systemem o wysokiej elastyczności i może być stosowany również dla innych celów np. kontroli dostępu i identyfikacji, monitoringu przeglądów technicznych, monitoringu systemów magazynowych i wynajmu czy systemów serwisowych

 

Podstrona galerii: 1 z 2 [ 1 ] [ 2 ]

Nasi klienci

 
 
Używamy systemu kontroli
ACTIVE GUARD
http://www.ebs.pl/active-guard.html

..................................................................
Zapraszamy do oglądania programu OLA W TRASIE z udziałem AGENCJI OCHRONY RAMZES  w telewizji TTV.